O nás

O nás

O naší firmě

Vítejte u Architecture Invest, s.r.o., vašeho spolehlivého partnera ve světě architektury a stavebnictví. Založená v Praze, na adrese Budapešťská 1491/5, naše firma se pyšní bohatými zkušenostmi a širokým spektrem služeb, které odpovídají současným potřebám a trendům v oblasti stavebnictví. Specializujeme se na kompletní realizaci bytových domů, výstavbu novostaveb, rekonstrukce a renovace jak soukromých, tak komerčních objektů, stejně jako na modernizace a přestavby bytových jader.

Naše práce je naší vášní. Každý projekt přistupujeme s maximální péčí a pozorností, abychom zajistili, že výsledná realizace nejen splní, ale předčí očekávání našich klientů. Naše tým se skládá z odborníků s hlubokými znalostmi a bohatými zkušenostmi, kteří jsou vám k dispozici od první konzultace až po finální předání klíčů.

V Architecture Invest věříme, že komunikace s klientem a pochopení jeho potřeb a přání je klíčem k úspěchu. Proto jsme vždy k dispozici na telefonu +420 725 958 514 nebo e-mailu arinvest@post.cz, aby jsme zajistili, že váš projekt bude realizován přesně podle vašich představ.

Naše firma je zapsána v obchodním rejstříku s IČO 27390292 a s hrdostí stojíme za naší prací a výsledky, které hovoří samy za se. V Architecture Invest, s.r.o., se zavazujeme k poskytování nejvyšší úrovně služeb, inovace a kvality v každém našem projektu. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na spolupráci na realizaci vašich stavebních projektů.

MENU